Zavolejte nám (Po-Pá 7-15)

Čistící tablety do kávovaru alternativní - 40 ks

Čisticí tablety pro plnoautomatické kávovary, kávové stroje, espresso kávovary němecné značky WoldoClean. Důkladné čištění kávovaru a espresso strojů je dobrou alternativou k příliš drahých originálních čisticích tablet. Tablety na čistič kávy 2g pro běžné použití v kanceláři, catering, domácnosti.

Více informací ›

Máme na skladě 1 ks Objednávky do 2. 10. 12:00, předpokládané dodání: u vás ve středu 4. 10.
373 Kč 308 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P72634
Záruka: 24 měsíců

Související články

Popis a parametry Hodnocení(0)
Čistící tablety do…
373 Kč

Popis produktu

Tyto německé WodloClean tablety jsou kompatibilní pro plnoautomatické kávovary, kávové stroje, espresso kávovary těchto typů:

 • Čisticí tablety pro kávovary Jura
 • Čisticí tablety pro kávovary Miele
 • Čisticí tablety pro kávovary Krups
 • Čisticí tablety pro kávovary Melitta
 • Čisticí tablety pro kávovary Seaco
 • Čisticí tablety pro kávovary Siemens
 • Čisticí tablety pro kávovary Nivona
 • Čisticí tablety pro kávovary Nespresso
 • Čisticí tablety pro kávovary Philips
 • Čisticí tablety pro kávovary Delonghi
 • Čisticí tablety pro kávovary WMF
 • Čisticí tablety pro kávovary Bosch

Čisticí tablety jsou vhodné pro důkladné vyčištění kávovarů, espressových strojů, kapslových a plnoautomatických strojů lze snadno vyčistit. Vždy dodržujte pokyny výrobce čisticích tablet. 

Kávová zrna obsahují zejména kávové vosky a oleje, které mohou kávovar ucpat. Aby nedošlo k usazování usazenin, je důležitá pravidelná péče o kávovar. Čisticí tableta lze vložit do drážky nebo do prostoru pro prášek. Tablety o hmotnosti 2 g a o průměru 15 mm odstraňují nečistoty a chrání části stroje.

Obecné otázky a odpovědi týkající se čištění kávovaru


Mohu také použít čisticí tablet WoldoClean pro svůj plně automatický kávovar?

Čisticí tablety jsou kompatibilní se všemi stroji, jako jsou Siemens, Jura, Seaco, Delonghi, Nirvona, Miele, Philips WMF.


Tablety se nerozpouštějí dobře, co s tím mohu dělat?

To je normální, proces čištění u plně automatických kávovarů obvykle trvá mezi 20 a 30 minutami, takže by se tableta měla rozpouštět pomalu, aby kapalina při čištění neustále pracovala.


Jak mohu používat čisticí tablety se zařízením?

Doporučujeme vždy dodržovat pokyny doporučené výrobcem. Pokud o tom nemůžete najít žádné informace, vložte čisticí tabletu do práškové přihrádky nebo otvor pro čisticí tabletu plně automatického stroje a poté spusťte proces čištění. Pokud nemáte přihrádku pro tabletu, rozpusťte ji ve 250 ml teplé vody. Poté nechte plně automatický stroj protékat čisticí kapalinou. Poté postup opakujte s čistou vodou, aby byl stroj opláchnut.


Jak často musím čistit kávovar Siemens nebo Jura?

Stroje Jura vyžadují čištění po přibližně 200–250 kávy nebo přibližně 80 zapnutí oplachování. Interval údržby tedy závisí na použití. Je to podobné jako u strojů Siemens. V závislosti na použití mnoho automatických automatů Siemens automaticky indikuje, kdy je třeba stroj vyčistit nebo odvápnit.


Mohu jej také použít k čištění svého kávovaru Siemens EQ 3, 5, 6, 7, 8, 9?

Naše čisticí tablety jsou kompatibilní s plně automatickými stroji řady EQ od společnosti Siemens. To znamená, že čisticí procesy lze provádět bez problémů. S funkcí Calc'nClean kávovar obvykle indikuje automatické čištění. Případně můžete také vařit vařící jednotku čistou vodou každé 2 týdny a poté ji vyčistit pomocí čisticí tablety.


Jsou čisticí tablety vhodné pro odstraňování vodního kamene?

Odvápňování se liší od čištění. Vápno se uvolňuje z potrubí horké vody během odstraňování vodního kamene. Při čištění čisticími tabletami se z varné skupiny z varné jednotky odstraní kávový tuk, kávové oleje a jiné nečistoty. Pro odstraňování vodního kamene doporučujeme tablety na odstraňování vodního kamene nebo tekutý odvápňovací prostředek, který odstraní usazeniny vodního kamene ve stroji.


Jak mohu tablety používat? Kde jsou umístěny?

Každý kávovar má štěrbinu nebo otvor, ve kterém musí být plněné výstupky (manuální) a v jakém časovém období je čištěn. Každý stroj má svůj vlastní systém. Vždy se řiďte pokyny výrobce uvedenými v návodu k obsluze. Při odvápňování se odvápňovací tablety obvykle rozpustí ve vodní nádrži vodou. Proces odstraňování vodního kamene pak začíná automaticky na mnoha strojích.

 

WoldoClean Čisticí Tablety pro Kávovary jako levná alternativa k drahým výrobcům

 • Čistící tablety odsraní nejtěžší kávové tuky a oleje s vyvinutou formulací.
 • Pravidelné používání čisticích tablet zajišťuje dlouhou životnost a energetickou účinnost kávovaru. Protože vápenec může zvýšit spotřebu energie až o 30%.
 • Snadné a bezpečné použití a zaručuje snadné, rychlé a dlouhodobé čištění.
 • Čisticí tablety WoldoClean nezanechávají žádné zbytky. Po čištění a následném opláchnutí stroje je vaše káva bezpečná.
 • Naše obaly jsou recyklovatelné a mají tak nízké dopady na životní prostředí.
 • Jednoduché dávkování tablety.
 • Vzhledem k velikosti a hmotnosti čisticích tablet jsou vhodné pro všechny běžné modely.

Aplikace pro plnokávovary a kávové stroje s automatickým čistícím programem

Aplikace a pokyny pro čištění pákových strojů nebo kapslové stroje

 1. Tabletu rozpusťte - čisticí tabletu rozpusťte ve 100 ml horké vody a naplňte čisticí roztok do nádrže s vodou cca 400 až 500 ml teplé vody.
 2. Naplňte nádrž na vodu kapalinou - pokud má Váš kapslový stroj nebo pákový stroj program čištění, mějte prosím na vědomí jednotlivé kroky a pokyny výrobce.
 3. Začněte čištěním nebo oplachování - nechte veškerou kapalinu protékat strojem a počkejte 5-10 minut. Potom vyprázdněte šálek s kapalinou.
 4. Naplňte zásobník s vodou čistou vodou a opláchněte - naplňte zásobník na vodu čistou vodou. Potom vypláchněte celý stroj 1-2 zásobníkem čisté vody.
 5. Vaše zařízení je nyní vyčištěno. Užijte si kávu!

Produkt je zařazen v kategoriích

Desinfekce a čisticí prostředky Čističe na kávovary Kompletní nabídka

Parametry

Netto váha 200 g
Země původu Německo

Zobrazit všechny parametry

Hodnocení zákazníků

Produkt dosud nikdo nehodnotil

Poslat hodnocení

Související produkty

Sleva -13%

Dvoufázové tablety do kávovaru 2v1 alternativní 3,5 g - 25 ks

Do 3 pracovních dnů na skladě, v pátek 6. 10. u vás
629 Kč
549 Kč

Porovnat

Sleva -22%

Tekutý odvápňovač - 750 ml

Máme na skladě, ve středu 4. 10. u vás
339 Kč
263 Kč

Porovnat