Zavolejte nám (Po-Pá 7-15)

Doprava a platba

V našem eshopu zasíláme zboží kurýrní službou PPL nebo GLS. Je také možné vyzvednout si objednávku osobně v síti Zásilkovna, na odběrných místech PPL a GLS. 

Poštovné, balné nebo dopravné - ceny jsou kalkulovány v závislosti s vybraným způsobem platby, váhou balíku a způsobu dodání. Vaše cena se vám ukáže v košíku. 

U kurýrní služby (doručení na adresu) je doručení obvykle nejpozději do dvou dnů, ve většině míst ČR i dříve. Zásilky odesíláme každý pracovní den, objednávky zaslané do 12 hodin odesíláme často ještě týž den.

Prosím sledujte svou schránku a telefon, pokud vás kurýr nezastihne, vhodí vám zde lístek s číslem zásilky. Současně vás bude obvykle informovat na telefonní číslo, které jste vložili při registraci.

V případě, když nenajdete v balíku fakturu, vyžádejte si ji prosím na mailu eshop@dometa.cz, bude vám zaslána elektronicky.

Jak zaplatit za objednávku?

 

Platbu za objednávku lze provést několika způsoby. Nejčastější je dobírka, kdy zboží hradíte kurýrovi při převzetí zásilky v hotovosti, kurýr obvykle akceptuje i platební kartu. Druhá varianta je platba převodem na účet u FIO banky či RB banky - pokyny přichází v sumáři objednávky mailem. Platit lze také platební kartou on-line, a to prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. 

Zajímá vás, jak u nás balíme? Dočtete se zde.