Zavolejte nám (Po-Pá 7-15)

Sleva -13%

Dvoufázové tablety do kávovaru 2v1 alternativní 3,5 g - 25 ks

Čisticí tablety 3,5 g jsou určeny pro automatické kávovary a kávové přístroje s 2 fázovým čištěním. Efektivní péče a čištění 2 v 1 pro dokonalou hygienu a čistotu uvnitř přístroje. Výborný čistící výkon a snadná manipulace.

Více informací ›

Do 3 pracovních dnů na skladě Více informací › Objednávky do 15. 6. 00:00, předpokládané dodání: u vás v pátek 21. 6.
629 Kč Původní cena
549 Kč 454 Kč bez DPH
Sleva -13%
Ušetříte 80 Kč
ks
Kód produktu: P72636
Záruka: 24 měsíců

Související články

Popis a parametry Hodnocení(0)
Dvoufázové tablety do kávovaru 2v1 alternativní 3,5 g - 25 ks
Dvoufázové tablety…
549 Kč

Popis produktu

Kompatibilní s kávovary Jura, Siemens, Melitta, Seaco, Nivona, Krups, Delonghi a další. Koordinováno s programy automatického čištění.

Fáze 1 rozpouští kávové částice a kávový tuk ve varné jednotce. Fáze 2 chrání povrchy ve spařovací jednotce a rozpouští nečistoty a usazeniny.

Efektivní péče a čištění 2 v 1 pro dokonalou hygienu a čistotu uvnitř přístroje. Vhodné také jako čisticí prostředek pro čistění kávových sít.

25x čisticí tablet s dobrým poměrem cena / výkon pro čistící program vašeho kávového přístroje. Výborný čistící výkon a snadná manipulace.

Čistící tablety pro kávovary s 2 fázovým čištěním, rozpouští kávové tuky ve varných jednotkách a chrání komponenty stroje.

Čisticí tableta má 3,5 g a 15 mm a je proto vhodná pro všechny významné výrobce kávovarů. Levná alternativa pro rychlé a kvalitní čištění. Dokonce i přístroje na přípravu espressa a kávovar na kapsle nebo kávovar na pody lze snadno čistit.

Často kladené dotazy k čištění:

Jsou čistící tablety vhodné i pro můj kávovar?

Čistící tablety WoldoClean jsou kompatibilní se stroji všech výrobců, jako jsou Jura, Seaco, Siemens, Delonghi, Nivona, Miele, Philips a mnoho dalších.


Existuje manuál nebo jak mohu použít čisticí tablety na svém přístroji?

K tomu vždy doporučujeme používat návod k obsluze vašeho výrobce. Pokud nenajdete žádné informace, vložte čisticí tabletu do zásobníku na mletou kávu plně automatického stroje a spusťte proces čištění. Pokud nemáte zásobník na tabletu, rozpusťte tabletu v 250 ml teplé vodě. Pak nechte plně automatický stroj projít čisticí kapalinou.


Tablety se nerozpouštějí dostatečně rychle, co mám dělat?

Toto je normální, proces čištění obvykle trvá mezi 20 a 30 minutami pro plně automatické kávovary, během kterých by se tableta měla pomalu rozpouštět tak, aby kapalina neustále protékala strojem.


Jak často musím čistit svůj kávovar Jura?

Stroje Jura vyžadují plně automatické čištění po cca 200-250 připravených káv nebo cca 80 aktivních oplachů. Interval údržby tedy závisí na vašem používání.


Mohu ho použít k čištění kávovarů Siemens EQ 3, 5, 6, 7, 8, 9?

Naše čistící tablety jsou kompatibilní s plně automatickými stroji řady EQ od firmy Siemens. Procesy čištění lze provádět snadno. Díky funkci Calc'nClean kávovar automaticky indikuje čištění.


Jaké složky mají čisticí tablety od firmy WoldoClean?

30% a více fosfátů, 30% a více bělidel na bázi kyslíku, méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek, méně než 5% fosfonátů.


Jsou čisticí tablety vhodné pro odstraňování vodního kamene?

Odvápnění je něco jiného než čištění. Během odvápňování se vodní kámen odstraňuje z potrubí horké vody. Při čištění čistícími tabletami se kávové usazeniny, kávové oleje a jiné nečistoty odstraní z varné jednotky.


Jak mohu tablety používat?

Každý kávovar má štěrbinu nebo otvor, kde musí být čistící prostředek (ručně) vyplněn a v jaké době. Každý stroj má svůj vlastní systém. Dodržujte prosím vždy pokyny výrobce uvedené v tomto návodu.


Proč se tablety správně nerozpouští?

Upozorňujeme, že tableta se zcela a rychle rozpustí pouze při teplotě vody 80 ° C - 90 ° C. Čistící tablety jsou určeny pro plněautomatické kávovary a kávové stroje, které mají program čištění.


Nejčastější dotazy týkající se našich čisticích tablet WoldoClean

Vylučují čisticí tablety odvápňovací program určený strojem?

Ne, jedná se o čisticí tablety, které čistí kávové tuky a oleje a zbytky kávy ve vašem kávovaru. Ty trvale zhoršují chuť kávy. Čištění by mělo být prováděno pravidelně. V závislosti na použití a provozu jednou za 1-2 týdny nebo po rozsvícení displeje přístroje.


Jsou vhodné čisticí tablety do kávovarů od společnosti Siemens?

Mnoho našich zákazníků již používá čisticí tablety WoldoClean pro své kávovary Siemens a jsou velmi spokojeni s nízkonákladovou alternativou. Aplikace je stejně snadná jako u čisticích tablet od společnosti Siemens.


Může být 3,5 g tableta bezpečně vhozena do práškového žlabu mého stroje nebo do vodní nádrže?

Pokud výrobce výslovně nepožaduje čištění pomocí čistícího prášku, můžete použít tabletu.

Aplikace pro plněautomatické kávovary a kávové stroje s programem automatického čištění

Příprava na čištění vhodíme tabletu do zásobníku kávovaru na prášek. Teprve poté bude spařovací jednotka řádně vyčištěna.

 1. Vyprázdněte odkapávací misku a naplňte nádržku na vodu. Poté vyprázdníme odkapávací misku a jednou vyčistíme nádrž na vodu. Poté naplníme nádrž čistou vodou.
 2. Vyčistěte a umyjte odkapávací misku. Opláchněte odkapávací misku pod čistou vodou a vložte ji zpět do plně automatického přístroje. Dbáme na to, aby všechny součásti byly zpět v  přístroji.
 3. Spusťte program čištění. Proces čištění zahájíme v závislosti na výrobci v nabídce nebo pomocí tlačítka v závislosti na kávovaru a modelu.

 • Obsah: 25 čistících tablet / 3,5g
 • Kompatibilní modely: Bosch, Nespresso, Siemens, Jura, De Longhi, Tassimo a mnoho dalších.
 • Speciální vlastnosti:
  • Pro automatické čisticí programy
  • Odstraňuje kávové oleje a kávové tuky
  • Odstraňuje zbytky kávy a nečistoty
  • Kompatibilní se všemi stroji
  • Udržuje a čistí spařovací jednotku

Produkt je zařazen v kategoriích

Čističe na kávovary Desinfekce a čisticí prostředky Kompletní nabídka

Parametry

Netto váha 87.5 g
Země původu Německo

Zobrazit všechny parametry

Hodnocení zákazníků

Produkt dosud nikdo nehodnotil

Poslat hodnocení

Související produkty

Sleva -22%

Tekutý odvápňovač - 750 ml

Máme na skladě, ve středu 19. 6. u vás
339 Kč
263 Kč

Porovnat

Čistící tablety do kávovaru alternativní - 40 ks

Dodáme do 7 - 10 dní, v pondělí 24. 6. u vás
373 Kč

Porovnat