vločka zlatá závěs vánoční plech. 8cm 1805B-129.10/001 8885955
Více informací ›
Kód produktu: P98358
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry Hodnocení(0)
vločka zlatá závěs…
Popis produktu
Zlatá vánoční vločka se závěsem. Vločka je vyrobena z kvalitního plechu.
Produkt je zařazen v kategoriích
Papírnictví Kompletní nabídka
Parametry
Netto váha 10 g g
Šířka 70 mm mm
Hloubka 3 mm mm
Výška 80 mm
Zobrazit všechny parametry
Hodnocení zákazníků
Produkt dosud nikdo nehodnotil
Poslat hodnocení
Související produkty
přání srdečné CN-692 PRANI_H_C0387
Dodáme do 7 - 10 dní, v pondělí 25. 5. u vás
Porovnat
Předloha k barvám na sklo 1559 vyvýšená kontura
Porovnat
přání srdečné M11-520 T PRANI_T_2065
akrylový popisovač 4mm - zlatý 6410821
Máme na skladě, v pondělí 18. 5. u vás
omalovánky Letadla 5300192
Klíčenka W018823 na krk s kovovou karabinkou - Zodiac
okenní fólie vánoce puffy VA005 20x30cm 8885725
pexeso 3xA4 Pejsci 5300902
kreativní set - Slon - fóliová technika 1041994
Vatová půlkulička, s potiskem č. 271, 3,2 cm
samolepky na zavařeniny 16,2x23cm 1160106
samolepky vánoční se stříbrným glitrem 180x180mm 8882327