Zavolejte nám (Po-Pá 7-15)
Tip na dárek: Hrnek, který nepálí

Tip na dárek: Hrnek, který nepálí

Pamatujete na svůj úplně první dětský porcelánový hrníček na kakao? Jaký byl první hrnek, který jste dostali? A od koho byl? Bylo na něm vaše jméno, srdce, květiny nebo stěně? Hrnky jsou skvělým tipem na dárek. Třeba takové, které nepálí (ani nezebou). 

Unikátní termo hrnek

Jak vypadá takový hrnek, který nepálí? Možná vás napadne klasický termohrnek, jak ho znáte, ale ten to není. Jedná se o termohrnek z dvoustěnného skla. Ten, kdo ho vymyslel, má rozhodně za ušima. Dvoustěnné sklo zajistí, že vám horká káva nespálí ruce, a že vás drink s ledem nebude nepříjemně zábst. Horký i ledový nápoj můžete pohodlně držet v rukách, aniž byste hledali místo, kam ho odložit.

Dvoustěnné sklo

Dvojité borosilikátové sklo, ze kterého jsou tyto hrnky a šálky vyrobené, udrží déle kýženou teplotu nápoje. Při ranním shonu vám káva hned tak nevychladne a limonáda v horkých dnech rychle nezteplá. V šálku z čirého skla dobře uvidíte barvu čaje, a že jich je požehnaně; stejně tak kávy, či míchaného drinku nebo koktejlu s levitujícím ledem. Borosilikátové sklo vydrží teplotu od -10 °C do +210 °C.

Nadčasový dárek  

Hrnky z dvoustěnného skla jsou nadčasové. Designově se hodí do moderní kuchyně i na chalupu. Termohrnky z dvojitého skla potěší kamarádku se super moderním bejvákem i tetu, která bydlí s nábytkem z první republiky. Tyto hrnky jsou bez pochyby vynikajícím svatebním darem.

Každý z nás alespoň jednou jedinkrát v životě dostal hrnek. Statistiky sice nedělám, ale troufám si říct, že jsem s tímto číslem ještě při zemi. Ať to byl dárek z lásky nebo suvenýr z dovolené, je to památka, na kterou se nezapomíná.


Související produkty

Hrnek dvoustěnné sklo 0,11 l

Máme na skladě, ve středu 24. 7. u vás
167 Kč

Porovnat

Hrnek dvoustěnné sklo 0,18 l

Máme na skladě, ve středu 24. 7. u vás
179 Kč

Porovnat

Hrnek dvoustěnné sklo 0,3 l

Máme na skladě, ve středu 24. 7. u vás
227 Kč

Porovnat

Hrnek dvoustěnné sklo 0,43 l

Dodáme do 7 - 10 dní, v pondělí 29. 7. u vás
275 Kč

Porovnat

Konvice na čaj LUNA termosklo 1,2 l

Do 3 pracovních dnů na skladě, v pátek 26. 7. u vás
835 Kč

Porovnat

Konvice na čaj LUNA termosklo 1,5 l KELA KL-12536

Do 3 pracovních dnů na skladě, v pátek 26. 7. u vás
912 Kč

Porovnat