Zavolejte nám (Po-Pá 7-15)

Speciální bublinková směs 5 litrů na obří bubliny

Speciální bublinková směs 5 litrů

Více informací ›

Do 3 pracovních dnů na skladě Objednávky do 08:00, předpokládané dodání: u vás v pátek 6. 10.
776 Kč 641 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P17925
Záruka: 24 měsíců

Popis produktu

Speciální bublifuk na tvoření velkých bublin – bublifuk na obří bubliny doporučuje profesionální bublinář a světový rekordman Matěj Kodeš. Konečně bublifuk, který funguje a na který se můžete spolehnout. MegaBublina je jediný bublifuk na našem trhu, se kterým každý hravě vytvoří bubliny nevídaných rozměrů.

Návod na použití: Bublifukovou kapalinu Megabublina nalijte do čisté nádoby. Kapalinu neřeďte. K tvoření velkých bublin jsou nejvhodnější naše speciálně navržené šňůrky. Ponořte šňůrku do roztoku a po nasáknutí ji zvedněte nad misku a nechte přebytečnou kapalinu odkapat. Tvořte bubliny máváním, foukáním, či pomocí větru. Šlehání kapaliny a její napěnění je nežádoucí, bublifuk nebude tak dobře fungovat. Skladujte při pokojové teplotě. Doporučujeme spotřebovat do dvanácti měsíců od otevření. Při teplotě pod 10 °C může bublinová kapalina ztrácet svoje chemické vlastnosti. Bublifuk nesmí přemrznout a neměl by stát dlouho na přímém slunci.

S naším bublifukem každý hravě vytvoří bubliny nevídaných rozměrů a nemusíte se bát ani různých bublinových tríčků a kouzel. Oceníte i fakt, že nedělá skvrny na oblečení ani nábytku, můžete ho tedy použít i doma. Je bezpečný, nezávadný a splňuje evropskou normu bezpečnosti hraček.

Megabublina je na trhu již od roku 2011, s bublinami máme 4 zápisy v Guinnesově knize rekordů, v roce 2018 jsme získali krásné 3. místo v prestižní soutěži Hračka roku. Garantem značky je profesionální bublinář Matěj Kodeš, držitel mnoha světových rekordů s mýdlovými bublinami.

Konečně je tu bublifuk, který funguje a na který se můžete spolehnout!

  • Garance kvality: za kvalitou našich produktů si stojíme. Proto můžeme garantovat 100% funkčnost našich produktů a tím pádem i Vaši spokojenost. Pokud máte pocit, že něco není v úplném pořádku, kontaktujte nás a vše obratem vyřešíme.
  • Žádné skvrny: na podlaze, nábytku, ale hlavně na oblečení (ani na svatebních šatech!)
  • Bezpečný, nezávadný, netoxický a stabilní produkt: splňuje požadavky na hračky podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES, je ve shodě s harmonizovanými normami na bezpečnost hraček nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH)
  • Všestranné a universální využití: bublifuk je vhodný také jako univerzální náhradní náplň do klasických malých, automatických, nebo svatebních bublifuků. 

Varování: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení tekutinou. Nekonzumujte roztok pro výrobu bublin. Během používání je vyžadován dohled dospělých. Obal není hračka. Zabraňte kontaktu s očima. Skladujte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1) – běžný kosmetický konzervant. Může vyvolat alergickou reakci.

Produkt je zařazen v kategoriích

Bublifuky Kompletní nabídka

Hodnocení zákazníků

Produkt dosud nikdo nehodnotil

Poslat hodnocení

Související produkty

Svatební bublifuk se srdíčkem - bílý 1 ks

Máme na skladě, ve středu 4. 10. u vás
12 Kč

Porovnat

Bublifuk Ledové království / Frozen 2, 60 ml

Máme na skladě, ve středu 4. 10. u vás
31 Kč

Porovnat

Bublifuk Jednorožec - Unicorn 60 ml

Do 3 pracovních dnů na skladě, v pátek 6. 10. u vás
28 Kč

Porovnat

Bublifuk Mimoni

Do 3 pracovních dnů na skladě, v pátek 6. 10. u vás
30 Kč

Porovnat

Svatební bublifuk se srdíčkem - RŮŽOVÝ- 1 KS - SVATBA

Máme na skladě, ve středu 4. 10. u vás
10 Kč

Porovnat

Bublifuk 175 ml Maxi Mickey Bubbles

Máme na skladě, ve středu 4. 10. u vás
73 Kč

Porovnat

Mega bublifuk, Megabublina 1l + malá šňůrka

Do 3 pracovních dnů na skladě, v pátek 6. 10. u vás
431 Kč

Porovnat

Bublifuk Spider Man 60 ml

Do 3 pracovních dnů na skladě, v pátek 6. 10. u vás
28 Kč

Porovnat