Zavolejte nám (Po-Pá 7-15)

Náhradní náplň do odvlhčovače - granulát

Náhradní náplň do odstraňovače vlhkosti s vůní citrónu o obsahu 450 g.

Více informací ›

Dodáme do 7 - 10 dní Více informací › Objednávky do 22:00, předpokládané dodání: u vás v úterý 12. 12.
107 Kč 88 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P14544
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry Hodnocení(0)
Náhradní náplň do…
107 Kč

Popis produktu

Náhradní naplň do odstraňovače vlhkosti s vůní citrónu. Granulát pohlcuje vlhkost ze vzduchu, která se ukládá v plastové nádobce pohlcovače. Granulát postupně snižuje účinnost a po vyčerpání jeho účinků je potřeba ho vyměnit. Trvanlivost tablety je v místnosti do 20 m2 2-5 měsíců v závislosti na vzdušné vlhkosti a teplotě vzduchu v místnosti. Velmi široké použití - využijete do všech výměnných odstraňovačů vlhkosti.

Pohlcovač vlhkosti na bázi chloridu vápenatého se hodí ke snížení vlhkosti vzduchu v prostoru. Používá se zejména v situacích, kdy je vysoká vlhkost škodlivá nebo nežádoucí, například v místnostech s elektronickými přístroji nebo ve skladech s potravinami. Chlorid vápenatý je přírodní materiál, který pohlcuje vlhkost z okolního vzduchu a udržuje tak optimální vlhkost v místnosti. Pohlcovač vlhkosti na bázi chloridu vápenatého je tedy užitečným pomocníkem pro udržení suchého a komfortního prostředí.

Vysoká vlhkost zvyšuje riziko vzniku plísní a množení bakterií, které negativně působí na lidské zdraví. I při běžném provozu, v domácnosti, kde se normálně vaří, koupe a pere, vzniká vlhkost. Můžete mít vlhký byt ve starší zástavbě, chalupu nebo novostavbu s dobře těsnícími plastovými okny, v nichž se pravidelně nevětrá. 

Nejjednodušším řešením je pravidelné větrání. A pokud je vlhkosti příliš, je ideálním řešením praktický a efektivní pohlcovač vlhkosti. Do plastové nádoby se nasypou granule nebo se vloží tableta, která pohlcuje vlhkost z okolí. Ta následně ve formě vody zůstává na dně nádoby. Po jejím naplnění stačí nádobu vyprázdnit. Některé typy fungují tak, že granulát vzdušnou vlhkost nasákne a mění se v gel. 

Hlavní přednosti POHLCOVAČŮ VLHKOSTI:

  • regulují nadměrnou vlhkost v místnosti, v bytě, na chalupě, chatě i v kanceláři
  • nevydávají žádný zvuk ani zápach
  • nepotřebují elektrickou energii
  • některé náplně lze použít opakovaně, jiné jsou jednorázové 
  • jsou nenápadné, lze je umístit do rohu místnosti, na skříňku, pod postel

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje Chlorid vápenatý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s výrobkem používejte ochranné brýle či obličejový štít. Po jakékoliv manipulaci s výrobkem si důkladně omyjte ruce.

Co dělat při ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut vyplachujte oči vodou. Máte-li nasazené kontaktní čočky, pokud je to možné, pokuste se je opatrně vyjmout. Následně pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je lékařské ošetření nutné, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci s výrobkem si důkladně omyjte ruce.

  • Materiál: chlorid vápenatý, netkaná textilie z PP
  • Hmotnost: 450 g
  • Rozměry: 18x13x2 cm

Produkt je zařazen v kategoriích

Odvlhčovače Kompletní nabídka

Hodnocení zákazníků

Produkt dosud nikdo nehodnotil

Poslat hodnocení

Související produkty

Náhradní náplň do odvlhčovače

Máme na skladě, ve čtvrtek 7. 12. u vás
107 Kč

Porovnat

Náhradní náplň do pohlcovače vlh. 832336

Máme na skladě, ve čtvrtek 7. 12. u vás
107 Kč

Porovnat