Zavolejte nám (Po-Pá 7-15)

DMSO farmaceutická kvalita - 100 ml

Dmso farmaceutická kvalita 99,9%. Dimethylsulfoxid je certifikován podle evropské normy (pharma. Qualität EU- Norm). Přírodní chemická látka je organické rozpouštědlo, které se získává ze dřeva. Kvalitní pipeta z přírodního kaučuku Vám umožní přesné dávkování kapaliny. Pro různorodé použití na kůži jednoduše naneste na určené místo na Vašem těle.

Více informací ›

Do 3 pracovních dnů na skladě Objednávky do 21:00, předpokládané dodání: u vás v pátek 6. 10.
494 Kč 408 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P72588
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry Hodnocení(0)
DMSO farmaceutická…
494 Kč

Popis produktu

DMSO farmaceutická kvalita 99,9%. Dimethylsulfoxid je certifikován podle evropské normy (pharma. Qualität EU- Norm). Terapeuticky krystalizuje pod 18,5 stupňů a ztuhne. Přírodní chemická látka je organické rozpouštědlo, které se získává ze dřeva.

Přírodní rozpouštědlo. Žurnály, učebnice a knihy uvádějí fenomenální vlastnosti na naše zdraví. Kapky DMSO mohou být ředěny vodou, sprejem, masti či krémem jako alternativní přírodní léčivo a přírodní léčba.

Dimethylsulfoxid dávkování a aplikace. Kvalitní pipeta z přírodního kaučuku Vám umožní přesné dávkování kapaliny. Pro různorodé použití na kůži jednoduše naneste na určené místo na vašem těle. Velmi snadno proniká skrz kůži. Léčebné znalosti & Léčivou sílu přírody lze nalézt v různých knihách a publikací. Zejména prostřednictvím knih jako od RNDr. Hartmut P. A. Fischer o DMSO, toto médium je tak dobře známé. Do češtiny tuto knihu DMSO - PŘÍRUČKA / NÁVOD K POUŽITÍ skryté / utajované poznatky o léčení přírodní cestou přeložila Mgr. Helena Cmurová. Poskytuje zajímavé materiální znalosti, možnosti praktické terapie a komplexní aplikační zkušenosti ve všech těchto aspektech.

O zkušenostech s použváním DMSO se dočtete například zde

  • Objem: 100 ml
  • Přísady: Dimethylsulfoxid DMSO 99,9% Čistota
  • Tipy pro používání: smysluplné ředění vodou nebo přípravky jako masť / gel se aplikují na nemocné nebo bolestivé oblasti pokožky., Použití účinné přírodní látky: Použití DMSO
  • Země původu: Německo

Produkt je zařazen v kategoriích

DMSO Kompletní nabídka

Parametry

Objem 100 ml
Země původu Německo

Zobrazit všechny parametry

Hodnocení zákazníků

Produkt dosud nikdo nehodnotil

Poslat hodnocení